Рекламне підприємство «Світлографіка» працює на ринку реклами з 1991 року. Підприємство має свою виробничу базу та штат кваліфікованих спеціалістів, що дозволяє виробляти якісну, сучасну рекламну продукцію. Розробка всіх видів зовнішньої реклами та фірмового стилю. Виробництво рекламної продукції різної складності, різноманітні вивіски та рекламні щити з підсвіченням, світлодинамікою, світлові об'ємні літери.


Головна Вивіски Вхідні
групи
Світлова
реклама
Графіка на
транспорті
Кольоровий
друк
Щити
Покажчики
Рекламна
поліграфія
Контакти

Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua

Погодження зовнішньої реклами

рекланое оформление входа Комплексне оформлення фасаду

Мабуть, самі складні і об'ємні роботи з оформлення фасаду, це комплексне оформлення вхідної групи. Але в цьому випадку досягається найкращий результат. Точні обміри та комп'ютерне моделювання дозволяють зробити оформлення входу, вхідної групи і вивіски загальним рішенням, близькими один до одного за колірною гамою матеріалів, витримати стилістичну єдність з самою будівлею. В спектр наших робіт входить створення всього наповнення, підбір матеріалів та контроль будівельних і монтажних робіт.
рекланое оформление входа Виробництво вітрин на фасаді

Багато підприємців стикаються з проблемою відсутності вітрин при будівництві магазинів, кафе, ресторанів і т.д. Мається на увазі навіть не нове будівництво, а реконструкція квартир або приміщень першого поверху. Такі приміщення не припускають відкритого прозорого фасаду для вітрини і це є проблема для розкручування товару або послуг, для його демонстрації, а значить залучення клієнтів і отримання більшого прибутку. Ми пропонуємо виробництво і монтаж обслуговуються вітрин. Ці вироби (вітрини) монтуються на фасад. Вітрини мають протиударне скло, замок, підсвічування (за бажанням). Розміри і складність вітрин залежать від архітектури будівлі.
световые вывески Рекламне оформлення входу

При відкритті нового магазину або щоб привернути увагу до вже існуючого, важливо правильно оформити вхід. Зробити цей так, щоб у потенційного покупця з'явилося бажання зайти до вас. Рекламне оформлення входу офісу чи магазину включає створення світлових вивісок на козирку і дверей в єдиному колірному і стилістичному рішенні. Використання оригінального логотипу буде додатковою рекламою, що дозволить вам розширити спектр рекламної продукції для залучення покупців або споживачів послуг.
объемные буквы Рекламна вивіска

Одним з яскравих видів зовнішньої реклами, що працює на залучення покупців, є оформлення козирка і рекламна вивіска магазину. Чим оригінальніше, нестандартніше та якісніше будуть виконані козирок і вивіска, тим успішніше вони будуть справлятися зі своїм головним завданням - рекламувати і зазивати.
световая наружная реклама Козирок над входом

дало обіграти загальну стилістику і архітектуру будинку - завдання досвідчених виробників зовнішньої реклами, з якою ми успішно справляємося. Складні, багаторівневі і багатосекційні козирки з привабливою вивіскою і декоративні світильники стануть логічним продовженням фасаду, що буде говорити про стильність закладу і тонкий смак його господаря.
фасадная реклама Вхідна група

Сучасні будівлі вимагають сучасного рекламного оформлення. В цьому випадку вхідна група в строгому стилі буде найбільш виграшним варіантом. Світлова вивіска з назвою компанії, вбудоване підсвічування в стелю козирка будівлі, в оформленні вхідної групи, все створено для того, щоб відвідувачам було зручно, а потенційні клієнти були зацікавлені відвідати Ваш заклад.
световая реклама Оформлення вхідної групи

Кожен раз, при створенні загальної вхідної групи потрібно спиратися на початкову архітектуру будинку. В цьому аспекті її можна не тільки не зіпсувати, але навіть вигідно обіграти. Колони і фризи говорять про респектабельність компанії, об'ємна вивіска, що має інформацію на обидві сторони фасаду, привертає увагу з будь-якого боку вулиці, об'єднуючись в стилі компанії. Корпоративні кольори додають барвистості, стаючи додатковою рекламою. Такий рекламний хід дуже цікавий і незвичайний, що обов'язково зацікавить перехожих.
неоновая рекланая вывеска Вивіска на козирку

Навіть найпростішу вивіску можна зробити елегантною і стильною. Технологія об'ємних світлових літер та знаків, скріплених (змонтованих) на загальну металеву конструкцію, дозволяє кріпити таку вивіску без монтажу додаткової панелі. Світлові декоративні фризи з оригінальним малюнком роблять всю композицію логічно завершеною.
изготовление вывески Рекламний козирок

Козирок - додаткова поверхня, яка може служити чудовою рекламою і бути основною в спийнятті входу в будівлю, своєрідною яскравою і привабливою вивіскою, що ілюструє профіль роботи і логотип компанії. Динамічні світлові знаки - дуже вдале рішення для створення логотипів. Кутове розташування компанії вигідно підкреслюється правильним рекламним оформленням.
вывеска на козырьке Рекламне оформлення фасаду

Чим більше вивіска, тим більше вона приверне увагу. Але зловживати великими літерами не варто - більш цікавим варіантом буде замовити оформлення всього або частини фасаду будівлі. Загальне сприйняття сходинок, козирка і входу стає стилістично вірним і несе рекламно-інформаційне навантаження. Не забувайте про використання логотипу, особливо якщо ви виробляєте продукцію або маєте філії - це дозволить зробити вашу фірму більш впізнаваною, а значить - більш привабливою для потенційних клієнтів.
реклама на магазине Вхідна група

Зовнішня реклама досить довговічний продукт. Використання ПВХ, акрилу і алюмінію забезпечує мінімальний знос конструкцій і їх стійкість до атмосферних впливів. На додаток до фасадної вивіки вельми доцільно використовувати двосторонні світлові короби з рекламною інформацією, яку клієнт помітить здалеку. Повне оформлення фасаду створює приємне враження і є вельми успішним рекламним ходом.
дизайн фасада Вхідні рекламні групи

перевага не тільки зовнішнього фасаду. У торгових центрах оформлення входу повинно бути зроблено максимально цікаво та яскраво. У режимі жорсткої конкуренції магазин повинен бути більш привабливим, за що і відповідає рекламне наповнення. Одне з оригінальних рішень - оформлення у вигляді арки з акрилу, ПВХ та композитного матеріалу, що виконане в корпоративних кольорах компанії.
дизайн входной группы Оздоблення композитними панелями

Композитні панелі - стійкі, надійні і достатньо барвисті матеріали для рекламних вивісок та козирків. Будучи самі по собі декоративним елементом, вони чудово поєднуються з усім оформленням фасаду, привертаючи увагу клієнтів і стаючи легко впізнаваним маячком для постійних відвідувачів.
интерерная световая вывеска Рекламний козирок

Так, у козирка є головна функція - він захищає вхід від дощу і снігу. Відвідувач, вийшовши з дверей на вулицю і побачивши що на вулиці негода, розкриє парасольку, або повернеться в приміщення, щоб за горнятком чаю перечекати негоду. Але, крім того, що це укриття від опадів, козирок чудовий рекламний елемент. Варто оформити його в стилістиці загальної архітектури, але і не упустити складові стилю компанії, магазину чи іншого закладу. Східне або хай-тек оформлення козирка завжди скажуть перехожому набагато більше, ніж звичайна назва на фасаді. Ну а світлове оформлення дозволить знайти ваш офіс, навіть у темряві.
интерерная световая вывеска Оформлення входу магазину

Вивіски і рекламні групи біля входу можуть не тільки інформувати перехожого про те, що за дверима розташовується та або інша фірма. Вдало оформлений вхід в магазин може розповісти про статус, респектабельність. Односторонні вивіски складної форми підкреслять загальну архітектуру будівлі і вдало обіграють атмосферу самого закладу.
Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua