Рекламне підприємство «Світлографіка» працює на ринку реклами з 1991 року. Підприємство має свою виробничу базу та штат кваліфікованих спеціалістів, що дозволяє виробляти якісну, сучасну рекламну продукцію. Розробка всіх видів зовнішньої реклами та фірмового стилю. Виробництво рекламної продукції різної складності, різноманітні вивіски та рекламні щити з підсвіченням, світлодинамікою, світлові об'ємні літери.


Головна Вивіски Вхідні
групи
Світлова
реклама
Графіка на
транспорті
Кольоровий
друк
Щити
Покажчики
Рекламна
поліграфія
Контакти

Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua

Графіка на транспорті

полноцветная графика Графіка на транспорті з повнокольоровим друком

Рекламне оформлення автомобільного транспорту починається з обмірів і ескізів. Рекламна графіка на автомобілі наноситься самоклеючими плівками (ОРАКАЛ серії 751) у вигляді аплікації або повнокольорового друку. Порізана і підготовлена рекламна графіка наноситься на кузов за допомогою транспортної плівки. Складніша графіка друкується на принтері сольвентними чорнилами (повнокольоровий друк). Повнокольорова графіка наноситься на самоклеючу плівку, це друк високої якості, стійка до стирання і атмосферних впливів. Вартість розраховується від складності та розмірів графіки.
реклама на транспорте полноцветная печать Рекламне оформлення автомобіля

Оформлення автомобіля починається з обмірів і ескізів. Після затвердження ескізів -Замовником-, рекламна графіка готується до поклейки. Рекламна графіка на автомобілі може наноситися самоклеючими плівками (ОРАКАЛ серії 751) у вигляді аплікації. Порізана і підготовлена рекламна графіка наноситься на кузов за допомогою транспортної плівки. Це стійкі до атмосферних впливів плівки. Складніша графіка друкується на принтері сольвентним чорнилом (повнокольоровий друк). Вартість розраховується від складності та розмірів графіки.
реклама на транспорте Реклама на автомобілі

Рекламна графіка на автомобілі може наноситися самоклеючими плівками (ОРАКАЛ серії 751) у вигляді аплікації. Це стійкі до атмосферних впливів плівки. Після обмірів автомобіля і розробки ескізів, проводиться плотерна порізка плівки. Порізана і підготовлена рекламна графіка наноситься на кузов за допомогою транспортної плівки. Складніша графіка друкується на принтері сольвентними чорнилом (повнокольоровий друк). Вартість розраховується від складності та розмірів графіки.
полноцветная графика Графіка на автомобілі з повнокольоровим друком

Рекламне оформлення автомобіля починається з детальних обмірів та фотографування транспорту з усіх боків. Після цього робиться комп'ютерна підготовка графіки до повнокольорового друку або плотерної порізки. Для рекламної графіки на автомобілі використовується спеціальна автомобільна плівка з глянцевим покриттям. Графіка друкується на плівку сольвентними чорнилами. Надруковане в такий спосіб зображення не боїться атмосферних впливів і стійке до стирання на мийках. Для збільшення терміну служби нанесеної графіки, її можна додатково поклеїти шаром прозорої плівки (ламінація).
полноцветная графика на автомобилях Поклейка рекламної графіки на автомобіль

Рекламна графіка на автомобілі може наноситися самоклеючими плівками (ОРАКАЛ серії 751) у вигляді аплікації. Це стійкі до атмосферних впливів плівки. Після обмірів автомобіля і розробки ескізів, проводиться плотерна порізка плівки. Порізана і підготовлена рекламна графіка наноситься на кузов за допомогою транспортної плівки. Складніша графіка друкується на принтері сольвентними чорнилом (повнокольоровий друк). Вартість розраховується від складності та розмірів графіки.
полноцветеая графика на автомобилях Графіка на транспорті (плотерна порізка)

Плівка -ОРАКАЛ- серії 751 клеїться на кузов автомобіля. Плівка заздалегідь підготовлена і порізана відповідно до узгоджених "Замовником" ескізів. На кузов плівка наноситься за допомогою транспортної плівки, що допомогає утримати всі прорізані елементи графіки або шрифтів.
рекламное оформление автомобилей Поклейка плівки на кузов автомобіля

Після обмірів кузова автомобіля і розробки дизайну рекламного оформлення, починається підготовка графіки до поклейки. Рекламна графіка вирізається на плоттері з самоклеючих плівок -ОРАКАЛ- і за допомогою транспортної плівки наноситься на кузов автомобіля. Для оформлення транспорту використовуються плівки серії 751. Це стійкі до атмосферних впливів плівки. Складна графіка друкується на принтері (повнокольоровий друк).
поклейка графики на машине Графіка на автомобілях

Рекламне оформлення автомобіля виконано відповідно до вимог фірмового стилю. Колір і обсяги поклейки в залежності від вимог стилю і моделі автомобіля. Як правило графіка готується на комп'ютері після детальних обмірів. Ескізи та вартість робіт погоджується із -Замовником- і готується до нанесення. Після відповідної підготовки порізаної плівки, графіка наноситься на кузов автомобіля. Застосовувані плівки призначені спеціально для поклейки на автомобілі. Вони стійкі до атмосферних впливів.
реклама на автомобилях Рекламне оформлення автомобіля виконано відповідно до вимог фірмового стилю.

Колір і обсяги поклейки в залежності від вимог стилю і моделі автомобіля. Як правило графіка готується на комп'ютері після детальних обмірів. Ескізи та вартість робіт погоджується із -Замовником- і готується до нанесення. Після відповідної підготовки порізаної плівки, графіка наноситься на кузов автомобіля. Застосовувані плівки призначені спеціально для поклейки на автомобілі. Вони стійкі до атмосферних впливів.
поклейка графики на автомобиле Порізка плівки по ескізам та розмірам -Замовника-

Підприємство -Світлографіка- надає послугу з порізка плівки. Малюнки і шрифти можуть мати довільні розміри та складність, але не більше розмірів плівки з рулону по ширині (950 мм., 1150 мм.). Замовлення на порізку приймаються в цифровому векторному вигляді. За бажанням -Замовника-, готуємо наклейки з транспортної плівкою. Вартість порізки плівки розраховується з урахуванням довжини різу та площі використованої плівки.Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048 E-mail sg@svitlografika.com.ua