Рекламне підприємство «Світлографіка» працює на ринку реклами з 1991 року. Підприємство має свою виробничу базу та штат кваліфікованих спеціалістів, що дозволяє виробляти якісну, сучасну рекламну продукцію. Розробка всіх видів зовнішньої реклами та фірмового стилю. Виробництво рекламної продукції різної складності, різноманітні вивіски та рекламні щити з підсвіченням, світлодинамікою, світлові об'ємні літери.


Головна Вивіски Вхідні
групи
Світлова
реклама
Графіка на
транспорті
Кольоровий
друк
Щити
Покажчики
Рекламна
поліграфія
Контакти

Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua

Повнокольоровий друк

баннерная вывеска Двостороння банерна вивіска

Друк на банері вже давно використовується в рекламі - барвистість і жвавість зображення робить конструкції з використанням банерів досить затребуваними. Наприклад - двостороння вивіска, яка може бути абсолютно будь-якого розміру і геометричної форми. На банерну тканину (вінілове полотно, армоване поліестеровою ниткою), наносять зображення або інформацію і натягують на конструкцію. Сольвентні чорнила стійкі до вигорання і вицвітання, не змиваються і зберігають яскравість кольорів 2-3 роки.
фасадная реклама Банерна світлова вивіска

Переваги банерного полотна - воно не обмежується в розмірах. Вивіска на основі цієї технології може бути наскільки завгодно великою. Повнокольоровий друк дозволить вам зробити фасадну рекламу яскравою і привабливою, зацікавити перехожих. Така вивіска, при наявності підсвічення світлодіодними лампами, або світлодіодними модулями, може працювати на вас цілодобово.
производство вывески Банерна вивіска

Друк на банері міцно увійшов в рекламну індустрію, як порівняно недорогий, швидкий і яскравий спосіб заявити про себе. Банерна вивіска - світлова або без підсвічення, із зовнішнім підсвіченням світлодіодними прожекторами або модулями, на всю стіну або невеликого формату виглядає стильно і привабливо, а коштує дешевше вивісок з акрилу і ПВХ. Банерна вивіска не боїться дощу і сонця, а сольвентні чорнила досить стійкі і не втрачають своїх якостей протягом 2-3 років.
печать рекламной графики Кольоровий широкоформатний друк

Вініл для рекламних конструкцій армують ниткою з поліестеру. Навіть сильні пориви вітру не зможуть пошкодити таку тканину. Крім того, вініл - чудове полотно для широкоформатного кольорового друку. Кріпиться банер мотузками за допомогою люверсів або розтягується на алюмінієвому профілі. Використовувати таку технологію можна як у виробництві вивісок з внутрішнім підсвіченням, так і зовнішнім підсвіченням світлодіодними прожекторами.
полноцветная графика Широкоформатний друк

Оформити зовнішні стіни або навіть шатрову конструкцію закладу стильно і привабливо можна за допомогою широкоформатного друку. Такий спосіб привернути увагу широко використовується під час рекламних акцій і концертів, в літніх пересувних парках, дискотеках, павільйонах. Якщо треба зробити світлову банерну конструкцію, підсвічення такого банеру буде оснащено світлодіодними лампами або модулями.
полноцветная печать Друкарська продукція

Прукарська продукція в ТОВ «СВІТЛОГРАФІКА» - це етикетки і наліпки різних форм та розмірів, листівки і плакати, постери і банери різних розмірів, від кишенькового календарика до фасадної вивіски. Ми друкуємо на плівці, армованій банерній тканині та папері стійкими сольвентними чорнилами. Завдяки плоттерній обробці рекламних матеріалів, ми можемо виготовити для вас друковану продукцію будь-яких форм.
реклама наружная Друк на плівці

Друк на плівці дозволяє домогтися фотографічного зображення високої якості. Самоклейка - професійна рекламна декоративна плівка, яка в залежності від товщини і здатності пропускати світло, використовується в різних візуальних рекламних конструкціях. Крім того, що така плівка застосовується зовні і всередині будівель, є плівки, якими можна обклеїти машину. Нарізається продукція на плоттері за допомогою комп'ютерного розрахунку. на такій техніці можна вирізати навіть міліметрову сніжинку з тонким ажурним візерунком.
поклейка плёнки Кольоровий друк

Автомобільна плівка має глянсове покриття, завдяки чому, повнокольорове зображення, нанесене на неї, довгий час не стирається і не дряпається. Для більш тривалого терміну служби подібні рекламні зображення ламінують спеціальною прозорою плівкою. В цьому випадку рекламна графіка протримається до п'яти років. Використання рекламної інформації на машині дуже вигідно, бо таку рекламу бачить багато водіїв та пересічних пішоходів.
рекламные этикетки Друк на банерній тканині

При замовленні рекламної продукції, в якій використовується банерна тканина, наші консультанти порадять вам оптимальне рішення у виборі технології та матеріалу, де краще задіяти самоклеючу плівку або виконати друк сольвентними чорнилом прямо на вінілі. Кріпити рекламний банер будуть теж в залежності від бажаного результату. Можна монтувати за допомогою люверсів, а можна і за допомогою спеціального алюмінієвого профілю. Завжди є вибір по матеріалам, вартості виробу та терміну роботи рекламоносія, що гарантує його якість.
плоттерная порезка Етикетки та знаки-наліпки

Етикетки і знаки покликані інформувати і позначати. Цінник - теж знак. Налыпка зі знижкою виконує роль етикетки. Бірки, фірмові знаки та логотипи, покажчики і рекомендації виконані на самоклеючій плівці з використанням кольорового друку стійкими чорнилами і контурним розкроэм. Використовувати плівки можна як звичайні, так і світловідбиваючі або Світлонакопичувальні. Бажаєте швидко провести рекламну акцію? Оперативно запустити новий продукт? Створити вітальний акцент на упаковці? Замовляйте етикетки з кольоровим друком! Ми виконаємо навіть самі термінові замовлення, від однієї штуки до мільйона.

Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua