Рекламне підприємство «Світлографіка» працює на ринку реклами з 1991 року. Підприємство має свою виробничу базу та штат кваліфікованих спеціалістів, що дозволяє виробляти якісну, сучасну рекламну продукцію. Розробка всіх видів зовнішньої реклами та фірмового стилю. Виробництво рекламної продукції різної складності, різноманітні вивіски та рекламні щити з підсвіченням, світлодинамікою, світлові об'ємні літери.


Головна Вивіски Вхідні
групи
Світлова
реклама
Графіка на
транспорті
Кольоровий
друк
Щити
Покажчики
Рекламна
поліграфія
Контакти

Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua

световой указатель Фасадна вивіска

Фасадні вивіски можуть бути стандартних розмірів, а можуть і відрізнятися оригінальністю форм, графіки, кольору і складністю.
Дана вивіска має оригінальну форму і поєднання накладних об'ємних елементів. Оригінальна форма фасадної вивіски відразу привертає увагу перехожих і особливо відвідувачів. Оригінальні форми і обсяги фасадної вивіски змушують зупинитися і розглянути оригінальний виріб.
Вивіска виконана з акрилу різної товщини і кольору. Вартість фасадної або офісної вивіски розраховується від складності та розміру.
производство световой вывески Виготовлення вивіски

Ми надаємо найоптимальніші по дизайнерському виконанню і вартості вивіски в Києві. Вивіска може бути світлова і без підсвічування, світлодинамічна, з об'ємними літерами та інше.
Об'ємні літери можуть бути формовані й цілбноклеєні. На даному прикладі представлені світлові об'ємні літери на козирку. Літери виготовлені за технологією вакуумного формування з внутрішнім підсвіченням. Всі елементи вивіски і козирка виготовлялися комплексно.
Козирок і стелю козирка оздобили композитними панелями. Ці конструкції будуть добре гармоніювати з даховими установками. Замовляйте виготовлення вивісок у наших менеджерів.
световая вывеска Світлова вивіска з внутрішнім підсвіченням

Світлова вивіска виготовляється у вигляді короба. Плафон (рекламоносій) знімний. На плафон наноситься графіка самоклеючими плівками. Світлове обладнання лампами денного світла, світлодіодними лампами або модулями. Світлова вивіска може бути будь-якої конфігурації, розміру та складності. Може бути з об'ємними літерами, накладними об'ємними елементами та інше.
наружная  вывеска Рекламна вивіска

Рекламна вивіска може мати довільні розміри, форму, складність та інше. На даному прикладі показана одна з найпоширеніших технологій останнім часом - фрезерування композиту з накладними літерами з акрилу. База вивіски виконана з композитного матеріалу у вигляді короба. Літери прорізані на фрезерному верстаті (прорізка), фрезерування акрилу відбувається на високотехнологічному верстаті з ЧПУ. Букви виготовлені технологією лазерного різання з акрилу товщиною 10 (мм). При такому рішенні фон вивіски не світловий, світлові лише літери та знак.
светодиодная вывеска Світлова інтер'рна вивіска

Світлова вивіска для інтер'єру може мати довільні розміри, форму та складність. Вивіска може складатися з окремих світлових літер та знаків. Виготовляються такі вивіски на замовлення і за погодженими ескізами. Для виробництва використовуються новітні технології і матеріали високої якості. Всі роботи виконуються в комплексі, від розробки до монтажу.
ремонт рекламы вывесок Виготовлення двосторонньої вивіски

Двостороння вивіска (кронштейн) може бути як світловою, так і без підсвічування. Вивіска може мати довільні розміри, дизайн і технологію виробництва. Внутрішня підсвічення світлодіодними лампами або світлодіодними модулями. Графіка на рекламоносій наноситься самоклеючими плівками у вигляді аплікації або друку. Всі матеріали і графіка стійкі до атмосферних впливів. Зазвичай, такі вивіски виготовляються також як дахові установки, фасадні вивіски.
производство световой вывески киев Зовнішня вивіска (планшет)

Зовнішня реклама - будь-яка спеціальна інформація про осіб або продукцію, яка розповсюджується з метою прямого або непрямого отримання прибутку засобами, які розміщуються на окремих тимчасових або стаціонарних спеціальних конструкціях, розташованих на відкритому просторі, на фасадах будівель, спорудах, опорах вуличного освітлення, над проїжджою частиною вулиць і доріг. Даний приклад показує одну з найпростіших і не дорогих технологій виробництва зовнішньої вивіски у вигляді планшета. Планшет виготовляється з ПВХ або композитного матеріалу, з якого виготовляються і дахові установки. Графіка наноситься самоклеючими плівками.
световая вывеска Двустороння вивіска

иготовлення двосторонньої вивіски довільних розмірів і складності, дизайну і технології виробництва. Двостороння вивіска (кронштейн) може бути світлова і без підсвічення. Такі фасадні вивіски оснащуються лампами, або світлодіодами. Рекламоносій може мати об'ємні букви і знаки, які виготовляються за технологічними процесами фрезерування акрилу. Графіка на рекламоносій наноситься самоклеючими плівками у вигляді аплікації або повнокольорового друку. Конструкційні матеріали, з яких виготовляються вивіски і їх графіка стійки до атмосферних впливів.
изготовление вывески Динамічна вивіска

Динамічна, світлова, рекламна установка може мати довільні розміри, складність і місце розташування. Динамічна вивіска може мати внутрішнє підсвічення і об'ємні елементи. Складність і міцність металевої конструкції, до якої кріпиться рекламоносій, залежить від розміру вивіски і місця монтажу. Обертання рекламоносія здійснюється за допомогою електричного двигуна з редуктором. Основні матеріали для виробництва рекламоносіїв: акрил, композит і ПВХ. Вивіски такого роду можна монтувати і на даху.
неоновая подсветка Дахова рекламна конструкція

Рекламні конструкції на дах виготовляється довільних розмірів та складності. В основі металева конструкція на яку кріпиться рекламоносій (вивіска). Об'ємні літери, знаки або інші елементи реклами можуть підсвічуватись світло- діодними модулями або світлодіодними лампами. Всі рекламні матеріали якісні і стійкі до атмосферних впливів.
наружная вывеска Вивіска на дах

Дахова вивіска виготовляється довільних розмірів, складності і колірної гами. В основі металева конструкція на яку кріпиться рекламоносій (вивіска). Об'ємні літери, знаки або інші елементи реклами можуть підсвічуватись світлодіодними лампами або світлодіодними модулями. Всі рекламні матеріали, що використовуються у виробництві, якісні і стійкі до атмосферних впливів.
ремонт рекламы Оформлення вітрини

Для оформлення даної вітрини виготовлена перегородка, яка служить фоном для реклами у вітрині. Ця перегородка служить базовою площиною для монтажу об'ємних літер логотипу. Колір перегородки і об'ємних літер відповідає кольорам фірмового стилю рекламованого бренду. Кольорова графіка доповнює оформлення композиційно і за змістом, розкриваючи пропоновані товари. Підсвічування у вітрині здійснюється прожекторами.
неоновые буквы Вивіска із зовнішнім підсвіченням

Вивіска може мати різні розміри і форми, літери і знаки можуть бути плоскими (поклеєні плівкою) або об'ємні. На даному прикладі показаний варіант зовнішнього підсвічування прожекторами. Прожектори в даному випадку підсвічують вивіску і вхід. Поруч з назвою об'єкта виготовлений макет пивного кухля. Макет гарно доповнює вивіску композиційно і розкриває призначення об'єкта -Пивний бар-.
изготовление световой вывески Світлові літери

Світлові об'ємні літери виготовляється у вигляді короба таким чином, щоб на базову частину монтувалось освітлювальне обладнання, а фасадна частина (плафон) знімалась. Об'ємні світлові літери підсвічуються світлодіодами модулями, що мають захист. Об'ємні літери виготовлені з акрилу та ПВХ з нанесенням самоклеющейся плівки. Елементи даної вивіски змонтовані на деякій відстані від фасаду на металеву конструкцію і виконані з якісних рекламних матеріалів.
изготовление табличек Металізовані літери

Об'ємні літери та знаки з ефектом полірованого металу виготовляються з дзеркального акрилу або композитного матеріалу. Ще можна виготовляти літери та знаки з акрилу та ПВХ з подальшим нанесенням самоклеючої плівки (хром, алюміній, дзеркало). Боковини літер та знаків можуть бути з нанесенням матової самоклеючої плівки. В даному прикладі об'ємні літери та знак змонтовано на базовий планшет з композиту сріблястого кольору. Вивіска кріпиться на металеву конструкцію.
ремонт иыиесок Об'ємні літери та знаки

Об'ємні літери та знаки виготовляються як світлові та без підсвічення. Накладні літери мають товщину пластику з якого вони виготовляються (3-10 мм.). Об'ємні літери та знаки виготовляються з ПВХ, акрилу, композитних матеріалів. Внутрішнє підсвічення світлодіодними модулями, що мають захисть від атмосферних впливів. Виготовляються світлові літери та знаки за принципом коробки, де на базову частину монтується підсвічування, а фасадна частина (плафон) знімна. Виробництво світлових елементів вимагає високої точності у виготовленні і якісних матеріалів.
газосветная реклама Світловий короб (лайтбокс)

Світлова вивіска виготовляється у вигляді короба. Плафон (рекламоносій) знімний. Виготовлення лайтбоксів передбачає, що на плафон наноситься графіка самоклеючими плівками. Світлове обладнання світлодіодними лампами або модулями. Світлова вивіска може бути будь-якої конфігурації, величини і складності. Ми запропонуємо Вам різні варіанти при виготовленні лайтбоксів.
неоновая вывеска Об'ємні світлові літери із внутрішнім підсвіченням

Це рекламна світлова установка банку перед центральним входом. В зеленій зоні виготовлена і встановлена металева конструкція на якій змонтовані світлові об'ємні літери та знак банку. Об'ємні світлові літери і знак виготовлені з ПВХ та акрилу. Внутрішнє підсвічення газосвітловою трубкою (неоном), але зараз більш економним вважається підсвічення світлодіодними модулями. Літери легко розбираються для обслуговування.
фасадная вывеска Світловий короб з об'ємними накладними літерами

Технологія виготовлення схожа на виготовлення лайтбоксів. Світлова вивіска з об'ємними накладними літерами виконана за технологією світлового короба (лайтбоксу), на який змонтовані об'ємні елементи. Об'ємні літери або знаки виготовляються з акрилу і ПВХ і в залежності від задумки дизайнера можуть бути світловими або не світловими. На даному прикладі показано об'ємні літери та фон, що не пропускають світло. Світловим є тільки прорізка периметру літер. Такий варіант підсвічування ще називають контурним підсвіченням.
фрезеровка акрила Світлодинамічна вивіска

Світлодинамічна вивіска може мати довільні розміри, дизайн і технології виробництва. Внутрішнє підсвічення світлодіодними модулями або лампами. Головна відмінність світлодинамічної вивіски те, що периметр літер або інші елементи вивіски світяться в динаміці. Світлодинаміка контролюється і перемикається електронним контроллером. Графіка на рекламоносій наноситься самоклеючими плівками у вигляді аплікації або повнокольорового друку. Всі матеріали та графіка стійкі до атмосферних впливів.
неоновая вывеска Світлові літери (контражур)

Світлова вивіска з об'ємними світловими літерами (контражур). Об'ємні літери світлові, або не пропускають світло, змонтовані на деякій відстані від рекламоносія (базовий планшет з композитного матеріалу). Літери підсвічені світлодіодними модулями таким чином, що навколо літери ми бачимо ореол відбитого світла. Вивіска виконана з якісних рекламних матеріалів і не боїться атмосферних впливів. Дана технологія більше підходить для інтер'єрів.
фрезеровка акрила Офісна вивіска

Офісна вивіска може бути плоска або з накладними літерами та знаками. Вивіски можуть мати довільні розміри, дизайн і технології виробництва. Рамка алюмінієва матова або хром. Накладні елементи вирізаються з акрилу або ПВХ і мають товщину матеріалу з якого виготовлені. Офісні вивіски як правило монтуються в інтер'єрі, але можуть монтуватися і на фасаді будівлі. Використовувані у виробництві рекламні матеріали стійкі до атмосферних впливів.
официальная вывеска Вивіска підприємства (офіційна вивіска)

Офіційна вивіска має стандартні розміри 600 х 400 мм. За бажанням Замовника розміри вивіски можна змінювати. Для виробництва вивісок використовуються різноманітні рекламні матеріали (акрил, ПВХ, полістирол, самоклеючі плівки, алюмінієвий профіль, композит та інші). Літери та знаки на вивісці можуть бути об'ємні, виготовлені технологією фрезерування, поклеєні самоклеючими плівками. Вивіска підприємства може мати алюмінієву рамку, а графіка захищена акрилом або заламінована прозорою плівкою.
лайтбокс Вивіска на стіл

фісна вивіска може бути плоскою або з накладними літерами та знаками. Вивіски можуть мати довільні розміри, дизайн та технології виробництва. Графіка наноситься самоклеючими плівками. Накладні літери (за бажанням) вирізаються з акрилу або ПВХ і мають товщину матеріалу з якого виготовлені. Настільні вивіски встановлюються в на столах або стійках в офісах.
фасадный указатель Світлова вивіска-меню

Світлова одностороння вивіска - покажчик (меню). Вивіска виготовляється у вигляді світлового короба з внутрішнім підсвіченням з ПВХ і акрилу. Розміри світлової вивіски довільні. Розміри, колірна гамма і кількість змінних плашок, що рекламують товари або послуги -довільні. Інформація за цінами змінна і на окремих плашках. Інформація на змінні плашки наноситься самоклеючими плівками. Внутрішнє підсвічення здійснюється світлодіодними модулями або лампами.
указатель режима работ Режим роботи

Вивіски із зазначенням режиму роботи виготовляються з різних матеріалів, довільних розмірів і складності. Найпростіший варіант за технологією, це друк режиму на самоклеючій плівці. Найскладніший, це світловий покажчик з внутрішнім підсвіченням. Матеріали з яких виготовляються покажчики стійки до атмосферних впливів.
Таблички офисные Офісні таблички

Таблички офісні, таблички на двері і покажчики виготовляються довільних розмірів і складності. Таблички можуть бути з рамками, або без рамок, з фасками. Рамки можуть бути пластикові або алюмінієві. Виготовляються таблички і покажчики з акрилу або ПВХ з нанесенням кольорових або металізованих плівок. Один з поширених розмірів табличок для офісу - 300 х 80 мм.
Київ 02093,  вул.Бориспільска 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua


© 1991 - svitlografika.com.ua - изготовление наружной рекламы, объемные буквы, изготовление табличек, неоновые вывески, фрезеровка акрила