Рекламне підприємство «Світлографіка» працює на ринку реклами з 1991 року. Підприємство має свою виробничу базу та штат кваліфікованих спеціалістів, що дозволяє виробляти якісну, сучасну рекламну продукцію. Розробка всіх видів зовнішньої реклами та фірмового стилю. Виробництво рекламної продукції різної складності, різноманітні вивіски та рекламні щити з підсвіченням, світлодинамікою, світлові об'ємні літери.


Головна Вивіски Вхідні
групи
Світлова
реклама
Графіка на
транспорті
Кольоровий
друк
Щити
Покажчики
Рекламна
поліграфія
Контакти

Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua

Інформаційні стенди, покажчики та кутки споживача від компанії "Світлографіка"

световой указатель Рекламна світлова установка

Рекламна придорожня установка може мати різні розміри і складність дизайнерського рішення. Дана конструкція розрахована для гарного сприйняття з траси в денний і нічний час доби. Всі рекламні елементи (знак і літери) виконані з рекламного полікарбонату і ПВХ. Всі елементи з внутрішнім підсвіченням світлодіодними модулями, що робить підсвічування яскравим і економічним в споживанні електроенергії. Несуча металева конструкція з чорного профільованого металу.
световой указатель Покажчики та стенди

Інформаційні покажчики, демонстраційні стенди, промостойки виставочні, все виготовляється під замовлення. Вироби можуть бути різної складності. Враховуються ідеї та побажання "Замовника". Всі вироби виготовляються з сучасних матеріалів і з використанням сучасних технологій та обладнання, можуть мати внутрішнє підсвічування і об'ємні елементи. Якщо стоїть завдання виділитися на виставці, залучити потенційних клієнтів і партнерів оригінальним рішенням оформлення, звертайтеся до нас! Ваші ідеї втіляться в життя!
световой указатель Куточок покупця

Базовий планшет виготовлений з ПВХ. На світлині розмір 800 х 500 мм. Виріб може мати будь-який розмір, колірну гамму і розташування перекидних сторінок. Все робиться за бажанням Замовника. Перекидні сторінки в форматі А4 (210 х 300 мм.), Їх 10 шт. Графіка на планшет наноситься самоклеючими плівками. Колірна гамма перекидних сторінок на вибір (синій, зелений, жовтий, чорний, берий, сірий). Вартість виробу розраховується з урахуванням нанесення графіки і ескізу виробу. Наша компанія робить доставку виробів на всі населені пункти України (до дверей офісу чи магазину). За додаткову оплату проводиться монтаж.
световой указатель Покажчик "Обмін валют"

Покажчик з перекидними пелюстковими цифрами виготовляється з матеріалів стійких до атмосферних впливів. Це акрил, ПВХ, композитні матеріали, самоклеючі плівки. Покажчики обміну валют можуть мати довільні розміри. Розміри і пропорції обумовлені перш за все кількістю інформації, що подається. В даному випадку кількість валют. Покажчики обміну валют з пелюстковими перекидними цифрами, дуже зручні та практичні в користуванні (обслуговуванні) оператором. Такі цифри мають кілька розмірів по висоті, що дозволяє виготовляти широкий вибір виробів.
световой указатель Світловий фасадний покажчик

Світловий фасадний покажчик виготовляється у вигляді світлового короба з внутрішнім підсвіченням з ПВХ, композиту і акрилу. Розміри світлового покажчика, форма, колірна гамма і складність довільні. Інформація наноситься самоклеючими плівками або фрезерується, як показано на даному прикладі. Внутрішнє підсвічення здійснюється світлодіодними модулями. Використовувані матеріали якісні і стійкі до атмосферних впливів.
стенд Покажчик інформаційний

Інформаційні покажчики можуть мати довільні варіанти розмірів і розташування кишень для інформації. Наша компанія використовує лише високоякісні матеріали. Виготовляються покажчики з ПВХ або композитних матеріалів. Кишені для інформації з акрилу. Тексти і рекламна графіка наносяться самоклеючими плівками -Оракал-. Можливо виробництво виробів з об'ємними літерами, знаками і з підсвіченням. Завдяки дизайнерським рішенням наших фахівців ви зробите свій «Куточок покупця» особливим. Він буде привертати увагу і викликати позитивні емоції, що позитивно позначиться на іміджі вашої компанії.

световой указатель Світловий покажчик

Світловий покажчик (меню) виготовляється у вигляді світлового короба з внутрішнім підсвіченням, з ПВХ та акрилу. Розміри світлового покажчика довільні. Розміри, колірна гамма і кількість змінних плашок, що рекламують товари або послуги довільні. Інформація з цінами змінна і на окремих плашках. Інформація на змінні плашки наноситься самоклеючими плівками. Внутрішнє підсвічення здійснюється світлодіодними модулями. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у менеджерів компанії.
щит указатель Щит рекламний

Щит рекламний може мати довільні розміри, пропорції сторін, дизайн рекламної графіки і колірну гамму конструкції. Ще рекламні щити називають білбордами. Білборд (billboard, bigboard, бігборд, щит, 6х3) - рекламний щит для рекламних оголошень. Зараз в Україні найбільш популярні білборди з розміром 3 х 6 м. Рекламний щит може бути власністю -Замовника-. В такому випадку не потрібно часта заміна рекламної графіки. Виготовляються такі рекламні щити з дорогих якісних матеріалів.
выносная реклама Рекламна стела

Рекламні покажчики (стели) виготовляються різних розмірів, складності і колірної гами. Стели можуть мати внутрішнє підсвічення світлодіодними модулями і зовнішнє підсвічення світлодіодними прожекторами або модулями, об'ємні літери і знаки. Несучою конструкцією служить профільований метал. Металева конструкція оздоблюється композитними матеріалами, пвх або акрилом в залежності від дизайнерського рішення, розміру або складності виробу. Окремо прораховується фундамент або бетонний блок на який монтується конструкція.
световой указатель Виносний тротуарний покажчик

Виносний тротуарний покажчик оригінальної форми. Виготовлений з металевої труби з покриттям емаллю і листового цинкованої заліза. Рекламоносій дуже зручний для оперативної заміни інформації. Монтаж рекламоносія здійснюється за допомогою магнітних лінійок, до яких приклеєний прозорий акрил. Акрил служить захистом від зовнішніх впливів. У верхній частині є вільне поле для нанесення логотипу компанії або закладу яке рекламує свої товари або послуги. Виносний покажчик зручний своєю мобільністю, а оригінальна форма обов'язково приверне увагу перехожих.
указатель информационный Покажчик обміну валют

Тротуарний покажчик -обмін валют- виготовляється із застосуванням алюмінієвого профілю. Конструкція легко розкладається і складається для зручності зберігання і транспортування. Для рекламоносія використовується ПВХ з нанесенням графіки плівкою у вигляді аплікації або повнокольорового друку. Для позначення вартості валют монтуються перекидні пелюсткові цифри. Стандартний розмір покажчика 600 х 900 мм. Розмір і дизайн виносних покажчиків під замовлення і з урахуванням побажань -Замовника-.
изготовление указателя Стела тротуарна одностороння

Рекламні стели виробляються різних розмірів, складності і колірної гами. Одностороння стела виготовлена з композитного матеріалу з внутрішнім підсвіченням. Внутрішнє підсвічення здійснюється світлодіодними модулями, або світлодіодними лампами. Стела є частиною комплексного рекламного оформлення фасаду і несе декоративно-інформаційне навантаження. Дізнайтеся детальну інформацію у менеджерів нашої компанії.
световой указатель Світлова стела

Світлові покажчики (стели) виготовляються різних розмірів, складності і колірної гами. Стели можуть мати внутрішнє підсвічення світлодіодними модулями або світлодіодними лампами. Стели можуть мати об'ємні літери та знаки. Несучою конструкцією служить профільований метал. Металева конструкція оздоблюється композитними матеріалами, пвх або акрилом в залежності від дизайнерського рішення, розміру або складності виробу. Окремо прораховується фундамент або бетонний блок на який монтується конструкція.
стелла световая Сітілайт

Сітілайт-односторонній чи двосторонній світловий покажчик, що монтується на тротуарі чи газоні в населеному пункті. Підсвічення сітілайту забезпечується світлодіодними модулями або світлодіодними лампами. Такі покажчики мають різні конструкції і по різному відчиняються для обслуговування. Рекламоносій може бути статичним, або динамічним. Найпоширініший розмір сітілайту, саме рекламоносія, 1200 х 1800 мм.
указатель Выносной рекламный щит

Выносные рекламные щиты изготавливаются произвольных размеров и сложности. Конструкцией выносного щита служит профилированная труба. Металлическая конструкция облицовывается ПВХ или композитом. Щиты могут быть односторонние и двусторонние. Графика наносится на рекламоноситель самоклеющимися плёнками в виде аппликации или полноцветной печати. Основное отличие выносного щита от штендера в том, что его не нужно раскладывать и складывать.
указатель информационный Тротуарний покажчик (штендер)

Штендер - це рекламна виносна тротуарна установка. Компанія «Свiтлографiка» займається виготовленням штендерів з якісних матеріалів. Наша продукція завжди відрізняється продуманим дизайном і практичністю у використанні. Виготовляється такий покажчик із застосуванням алюмінієвого профілю, розкладається та складається для зручності зберігання і транспортування. Для рекламоносія використовується ПВХ або композит. Рекламна графіка наноситься плівкою у вигляді аплікації або повнокольоровим друком. Штендер має стандартний розмір рекламоносія 600 х 900 мм.

выносной указатель Рекламний банерний покажчик для інтер'ру

Інтер'єрний рекламний покажчик виготовлений на базі спеціальної алюмінієвої конструкції. Ця конструкція легко розкладається і складається для зручності транспортування. Рекламоносієм служить міцне вінілове полотно армоване поліестеровою ниткою (банер). На банер наноситься рекламна графіка способом повноколірного друку. Як правило такі покажчики використовуються у великих торгових залах або на виставках.
щит световой Флагшток

Флагшток -металева труба з поворотними кронштейнами. Поворотний кронштейн може бути один верхній. На кронштейни навішується або натягується банерна тканина, або спеціальна тканина для прапорів з надрукованою рекламною графікою. Рекламна графіка на банер або тканину наноситься способом повноколірного друку сольвентними чорнилами. Рекламна графіка стійка до атмосферних впливів. Заміна рекламоносія рекомендується кожні шість місяців.Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua