Рекламне підприємство «Світлографіка» працює на ринку реклами з 1991 року. Підприємство має свою виробничу базу та штат кваліфікованих спеціалістів, що дозволяє виробляти якісну, сучасну рекламну продукцію. Розробка всіх видів зовнішньої реклами та фірмового стилю. Виробництво рекламної продукції різної складності, різноманітні вивіски та рекламні щити з підсвіченням, світлодинамікою, світлові об'ємні літери.


Головна Вивіски Вхідні
групи
Світлова
реклама
Графіка на
транспорті
Кольоровий
друк
Щити
Покажчики
Рекламна
поліграфія
Контакти

Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua

Новини

изготовление мебели Виробництво промостолів та промостійок

Рекламне підприємство -Світлографіка- займається розробкою і виробництвом корпусних меблів і спеціальних меблів для презентацій і виставок. Для підприємств і банків пропонуємо виробництво промостол1в і промостійок довільних розмірів і складності. Дизайн таких виробів, як і решти меблів, розробляється з урахуванням побажань -Замовника-. Всі матеріали високої якості. Вироби можуть бути з підсвіченням і з нанесенням рекламної графіки або логотипами. Звертайтеся в компанію -Світлографіка- і замовляйте!

ремонт рекламы Ремонт та обслуговування вивісок

Підприємство -Світлографіка- проводить комплексне обслуговування і ремонт вивісок різної складності. Ремонтуємо світлові вивіски і рекламні стелли, світлодинамічні вивіски, об'ємні світлові літери та знаки, рекламні дахові установки та інше. В комплекс робіт входить: демонтаж або частковий демонтаж вивіски, мийка вивіски, ремонт будь-якої складності і відновлення загублених деталей, заміна ламп або світлодіодного обладнання, монтажні роботи. Всі роботи проводяться з якісних рекламних матеріалів та комплектуючих і з гарантією. Звертайтеся до нас якщо у Вас виникли проблеми з вивіскою!

производство мебели Виробництво корпусних меблів

Підприємство -Світлографіка- займається розробкою і виробництвом корпусних меблів у коплексі з рекламним оформлення інтер'єру і фасаду. Враховується колірна гамма і архітектура фасаду та інтер'єру. Дизайн меблів розробляється з урахуванням побажань -Замовника-. Всі матеріали високої якості. Вироби можуть бути з підсвічуванням і з нанесеною рекламною графікою або логотипами. Звертайтеся в компанію -Світлографіка- і замовляйте!

наружная вывеска Світлова одностороння вивіска (меню)

Рекламне підприємство -Світлографіка- розробило і приступило до виробництва світлових меню для магазинів, кафе, ресторанів, автозаправних комплексів. Світлова одностороння вивіска - покажчик (меню) виготовлена у вигляді світлового короба з внутрішньою підсвіткою з ПВХ і акрилу. Розміри, колірна гамма і кількість пропонованих товарів довільні. Інформація з цінами і світлини пропонованого товару на окремих плашках. Вся інформація змінна. Звертайтеся і замовляйте!

Київ 02093,  вул.Бориспільська, 40,  тел. +380 50 311 5048  E-mail sg@svitlografika.com.ua